Wierra – nowoczesne smartwatche męskie z pomiarem ciśnienia, EKG, cukru

Zegarek smartwatch to urządzenie zyskujące coraz większą popularność. Dzięki niemu jesteś na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami, połączeniami czy informacjami ze świata bez konieczności wyciągania telefonu z kieszeni. To duża wygoda, szczególnie gdy nie masz w tym momencie wolnej ręki.

 

Jednak inteligentne zegarki od Wierra to coś więcej niż tylko przedłużenie funkcji smartfona. Dzięki temu sprzętowi możesz także monitorować swoje zdrowie! Zadbaj o nie teraz i wybierz jeden z dostępnych smartwatchy z pomiarami od Wierra!

 

Inteligentne zegarki dla cukrzyków

Smartwatch z glukometrem od Wierra to świetne rozwiązanie dla osób przewlekle chorujących na cukrzycę. Poprzez ciągłą analizę przepływającego płynu ustrojowego w nadgarstku masz kontrolę nad poziomem glukozy we krwi. Dzięki temu dopasujesz swoją dietę i styl życia na tyle, że nawet nie odczujesz swojej choroby na co dzień.

 

Ponadto zapisane wyniki pomiarów zawarte w inteligentnym zegarku dla cukrzyków pozwoli na lepsze monitorowanie stanu zdrowia w większym zakresie oraz właściwe dopasowanie leczenia. Szczególnie jeśli dotyczą Cię częste i nagłe wahania poziomu glukozy we krwi.

 

Pamiętaj jednak, że smartwatch z pomiarem cukru nigdy nie zastąpi glukometru! Traktuj to jako uzupełnienie wyników badań i leczenia, a nie jako zamiennik. Dlatego, zanim zaczniesz go używać, skalibruj go ze swoim glukometrem. Także ze względu na pomiar na nadgarstku sprzęt nie wychwytuje bardzo wysokich stężeń glukozy we krwi.

 

Miej cukrzycę pod kontrolą i wybierz jeden z dostępnych modeli smartwatchy Wierra teraz!

Bądź na bieżąco ze swoim zdrowiem dzięki smartwatchom z pomiarem cukru, ciśnienia, EKG

Smartwatche Wierra to nie tylko inteligentne zegarki dla cukrzyków. To także świetny sprzęt dla osób, które regularnie uprawiają sport czy chcą mieć różne parametry zdrowotne pod kontrolą (jak np. cykl menstruacyjny u kobiet). 

 

Dzięki dodatkowym opcjom takim jak pomiar tętna, pulsoksymetr, pomiar snu, pomiar temperatury ciała, krokomierz skontrolujesz swoje wyniki i postępy w treningach. W ten sposób wszystkie niezbędne parametry masz w jednym miejscu i dokładnie widzisz, jak zmienia się Twoja kondycja na przestrzeni czasu, co na pewno pozytywnie wpłynie na Twoją motywację do dalszych ćwiczeń.

 

W naszym asortymencie znajdziesz smartwatche damskie, smartwatche męskie oraz smartwatche dziecięce. Sprawdź teraz dostępne modele!

Miej wszystko w zasięgu ręki dzięki smartwatchom z pomiarem od Wierra

Tak małe urządzenie, a tyle możliwości. Bądź zawsze w zasięgu, miej dostęp do najnowszych wiadomości ze świata i trzymaj kontrolę nad własnym zdrowiem. To wszystko zapewni Ci smartwatch Wierra! Wybierz teraz najlepszy model dla siebie.

 

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło