Smartwatch dla dzieci

Smartwatch dla dzieci - swoboda i gwarancja bezpieczeństwa

Smartwatche dla dzieci biją rekordy popularności. To wcale nie dziwi, ponieważ ten gadżet ma wiele funkcjonalności i zalet. Jest zaprojektowany specjalnie dla najmłodszych i jednocześnie z myślą o rodzicach. Poza wieloma praktycznymi możliwościami, które dają zegarki z GPS dla dzieci gwarantują one przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Dzięki nim pociechy mogą cieszyć się swobodą i niezależnością, a rodzice czuć się spokojnie. Nowoczesny smartwatch dla dzieci ma wbudowany GPS, który pozwala je zlokalizować w czasie rzeczywistym.

W naszym internetowym sklepie Wierra znajdziesz również modne smartwatche dla kobiet i smartwatche dla mężczyzn, a także różne akcesoria do smartwatchy

zobacz więcej...

Jeśli dziecko zgubi się lub znajdzie w trudnej sytuacji, rodzice natychmiast otrzymują powiadomienie i lokalizują pociechę. A jeśli zajdzie potrzeba, może ona jednym przyciskiem SOS zawiadomić, że jest w niebezpieczeństwie. Smartwatch dla dzieci z GPS pozwala opiekować się nimi nawet na odległość.

Nowoczesne smartwatche dla dzieci z GPS mają też funkcję Safe Zone - Strefa Bezpieczeństwa. Pozwala ona dorosłym ustawić wirtualne granice, w obrębie których dziecko może się poruszać. Przekroczenie ich powoduje wysłanie informacji do rodziców. Ta funkcja jest  szczególnie potrzebna, gdy zaczyna się etap usamodzielniania najmłodszych. Dodatkowo takie zegarki umożliwiają „podsłuchiwanie” dziecka. Wystarczy włączyć opcję monitorowania, aby usłyszeć, co dzieje się dookoła.

Jakie funkcje powinien mieć najlepszy smartwatch dla dzieci?

Przede wszystkim dobry smartwatch dla dziecka powinien łączyć funkcje telefonu, lokalizatora, zegarka i opaski sportowej. Oczywiście, żeby ten nowoczesny gadżet wpisał się na stałe w outfit pociechy musi być również designerki. Dlatego nasz sklep ze smartwatchami dla dzieci oferuje zarówno smartwatch dla dziewczynki jak i smartwatch dla chłopca.

Jakie jeszcze funkcje ma zegarek z GPS?

  • * Służy jako telefon i pozwala na wygodną i szybką komunikację między rodzicami, a dziećmi. Dziecko może wysyłać wiadomości tekstowe lub głosowe do rodziców, a rodzice mogą wysyłać powiadomienia i informacje zwrotne dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej.
  • * Taki gadżet to również świetny smartwatch dla młodzieży. Wbudowany krokomierz i wiele praktycznych funkcji umożliwiają monitorowanie aktywności i prowadzenie zdrowego trybu życia. Tym bardziej, że wodoodporne smartwatche dla dzieci mogą być używane na basenie, nad wodą i nie trzeba zdejmować ich do kąpieli. 
  • * Wodoodporne smartwatche z aparatem dla dzieci są też świetnym sposobem na dokumentowanie wspomnień i ważnych momentów. Smartwatch z aparatem dla dziecka jest też przydatny w szkole. Można nim zrobić zdjęcia tablicy z informacjami, lekcji do nadrobienia, czy sprawdzianów, które zostają w szkole.   

Korzystanie z wielofunkcyjnych smartwatchy ułatwia menu w języku polskim, nowoczesny dotykowy wyświetlacz, niewielka waga i wytrzymały akumulator.

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Just start searching...

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło